Skip to main content

Nieuw bestuur svTEO

Met trots stellen wij het nieuwe bestuur van s.v. Teo aan jullie voor!

NieuwbestuurTEO2024Het nieuwe vijfkoppige bestuur zal met ingang van het komende seizoen het vorige bestuur volledig vervangen. Het is jullie waarschijnlijk opgevallen dat de nieuwe bestuursleden afgelopen seizoen al grotendeels meegedraaid hebben, wat maakt voor een soepele overdracht. De wisseling van de wacht betekent vanzelfsprekend ook het aftreden van het oude bestuur, Gerben van der Hoek, Joost de Jeu en Henk Majoor, die wij, ook namens alle leden, ontzettend willen bedanken voor hun inzet en toewijding de afgelopen jaren. Ondanks hun aftreding zullen wij hen natuurlijk rondom (of wellicht zelfs op) het veld nog blijven zien! 

Om de overdracht te markeren, hebben we het oude bestuur een welverdiend afscheidscadeau gegeven in de vorm van een bierproeverij.

Het nieuwe bestuur van sportvereniging Ten Post en Omstreken zal bestaan uit (op de foto van links naar rechts):
•    Vince Haak: Voorzitter
•    Lars Leeman: Penningmeester
•    Robin van Dijk: Algemeen Secretaris
•    Jesper Schothorst: Wedstrijdsecretaris
•    Bram Koorn: Algemeen Bestuurslid
•    Marije Brouwer : Contactpersoon Loopgroep (niet op de foto)

 

 

NieuwbestuurTEO20242

  • Hits: 48

De website van de svTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.