Corona mededeling 21-9-2020

Belangrijke oproep voor al onze bezoekers.

Helaas is bij een lid van SV TEO Corona vastgesteld. Deze persoon is afgelopen zaterdag niet op de club geweest, maar aangezien een aantal andere leden ziekte verschijnselen hebben, is door het Dorpshuis ‘t Holt en SV TEO uit voorzorg het volgende besloten. Alle activiteiten van deze week (21 september t/m 27 september) worden geannuleerd.
Wij doen dit voor alle duidelijkheid niet op gezag van de GGD, maar puur preventief. Dat betekent dat alle activiteiten in het Dorpshuis niet doorgaan, dat wedstrijden van SV TEO (uit en thuis) niet doorgaan en dat de hardloopgroep en clinic een week opschuiven.

Wij adviseren verder iedereen die afgelopen week ons bezocht heeft: hou je eigen gezondheid de komende dagen goed in de gaten en vermijd onnodig contact met andere mensen.
#samentegencorona

 • Hits: 281
Fuse
 • Bezoekers:
 • Vandaag 67
 • |
 • Gisteren 121
 • |
 • Deze week 188
 • |
 • Deze maand 3377
 • |
 • Totaal 59096
webmaster : Joop de Vries Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Copyright © 2017 svTEO

De website van de svTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.