Opbrengst sponsorwedstrijd gymnastiek boven verwachting

De opbrengst van de sponsorwedstrijd die op 21 september is gehouden is bekend. In totaal is er €640,15 opgehaald. Dit is bij elkaar gebracht doordat alle gymnasten drie verschillende onderdelen van een lijst konden kiezen waarin zij dachten dat ze het beste waren, zoals zoveel mogelijk radslagen in een minuut, spijkerbroekhangen, of lange-afstandshinkelen en zich hier door familie en bekenden voor te laten sponsoren. Iedereen heeft ontzettend zijn best gedaan. Een enkeling stond zelfs na een half uur nog op één been.

Met een deel van het opgehaalde bedrag zal een flik-flakker worden aangeschaft. Dit toestel kan zowel voor de oudere groepen gebruikt worden om flik-flaks te leren, als voor de jongere kinderen om overheen te rollen/op te klimmen etc.

 • Hits: 2395
Fuse
 • Bezoekers:
 • Vandaag 80
 • |
 • Gisteren 100
 • |
 • Deze week 180
 • |
 • Deze maand 717
 • |
 • Totaal 106329
webmaster : Joop de Vries Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Copyright © 2017 svTEO

De website van de svTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.