Nieuwe trainer voor SV TEO!

De zoektocht, ivm het vertrek van Jan Afman, naar een nieuwe trainer is met succes afgerond. Ondanks dat ook Mourinho weer beschikbaar was is toch de keuze gevallen op een andere kampioenen maker wink

Het goede gevoel heeft ons gebracht bij een trainer met lokale binding met het noorden van ons land. Na eerder Potetos en SGV getraind te hebben komt Johan Ritsema nu de mannen van SV TEO onder handen nemen. Een invulling van de vacature waar de vereniging zeer blij mee is.

We heten Johan Ritsema dan ook van harte welkom binnen onze club!

 • Hits: 1828
Fuse
 • Bezoekers:
 • Vandaag 83
 • |
 • Gisteren 100
 • |
 • Deze week 183
 • |
 • Deze maand 720
 • |
 • Totaal 106332
webmaster : Joop de Vries Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Copyright © 2017 svTEO

De website van de svTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.