Skip to main content

Zaterdag 14 oktober 2017

TEO 1 - Velocitas 1 

Aanvang 14.30 uur | Aanwezig 13.30 uur | Scheidsrechter D. Aydemir|

 

TEO 2 - Onderdendam 2 

Aanvang 12.30 uur | Aanwezig 11.45 uur | Scheidsrechter J. Beukema |

  • Hits: 1798

Vrijdag 13 oktober september 2017

TEO 35+

Wedstrijden in Engelbert.

Aanvang eerste wedstrijd Aanvang 19.30 uur.

Deelnemers : TEO, Noordwolde, Bedum en Engelbert.

 

TEO VR1

Wedstrijden in Ten Boer

Aanvang eerste wedstrijd 19.30 uur.

Deelnemers: TEO, Omlandia, Farmsum en Hoogezand

  • Hits: 2118

Zaterdag 7 oktober 2017

Wagenborger Boys 1 - TEO 1

Aanvang 14.30 uur | Vertrek 13.15 uur | Scheidsrechter n.n.b. |

 

Woltersum 2 - TEO 2 

Aanvang 14.00 uur | Vertrek 13.10 uur | Scheidsrechter n.n.b |

  • Hits: 1822

Zaterdag 30 september 2017

TEO 1 - Oosterparkers 1 

Aanvang 14.30 uur | Aanwezig 13.30 uur | Scheidsrechter n.n.b. |

 

TEO 2 - Stedum 2 

Aanvang 12.30 uur | Aanwezig 11.45 uur | Scheidsrechter n.n.b |

  • Hits: 1810

Vrijdag 29 september 2017

TEO 35+

Wedstrijden in Bedum (gewisseld).

Aanvang eerste wedstrijd Aanvang 19.30 uur.

Deelnemers : TEO, Noordwolde, Bedum en Engelbert.

 

TEO VR1

Wedstrijden in Ten Post

Aanvang eerste wedstrijd 19.30 uur.

Deelnemers: TEO, Omlandia, Farmsum en Hoogezand.

  • Hits: 1621

Zaterdag 23 september 2017

GRC 1 - TEO 1 

Aanvang 14.30 uur | Vertrek 13.15 uur | Scheidsrechter A. Haan |

 

Holwierde 3 - TEO 2 

Aanvang 14.30 uur | Vertrek 13.30 uur | Scheidsrechter n.n.b. |

  • Hits: 1810

Vrijdag 15 September

TEO 35+

Wedstrijden in Noordwolde.

Aanvang eerste wedstrijd 19.00 uur.

Deelnemers : TEO, Noordwolde, Bedum en Engelbert.

 

TEO VR1

Wedstrijden in Hoogezand, Sportpark de Kalkwijk

Aanvang eerste wedstrijd 19.30 uur

Deelnemers: TEO, Omlandia, Farmsum en Hoogezand.

 

  • Hits: 1747

Zaterdag 16 september 2017

TEO 1 - SVG 1 uitslag 1-2

Aanvang 14.30 uur | Aanwezig 13.30 uur | Scheidsrechter K. Mustafa |

 

TEO 2 - SVG 2 uitslag 7-0

Aanvang 12.30 uur | Aanwezig 11.45 uur | Scheidsrechter J. Beukema |

  • Hits: 1876

Zaterdag 9 september

ZEC 1 - TEO 1 

Aanvang 14.30 uur | Vertrek 13.15 uur | Scheidsrechter R. Wijnstra |

 

TEO 2 - DVC 3

Aanvang 12.30 uur | Aanwezig 11.45 uur | Scheidsrechter J. Beukema |

  • Hits: 1840

Rooster Vrouwen 1 Speeldata

Ook de data voor het VR1 team bekend:

Vrijdag 15 September in Hoogezand (OMGEWISSELD!!)
19.30 uur TEO VR1 - Farmsum VR3
20.00 uur Omlandia VR2 - TEO VR1
20.30 uur TEO VR1 - Hoogezand VR1
 
Vrijdag 29 September in Ten Post (OMGEWISSELD!!)
19.30 uur TEO VR1 - Omlandia VR2
20.00 uur TEO VR1 - Farmsum VR3
20.30 uur Hoogezand VR1 - TEO VR1
 
Vrijdag 13 oktober in Ten Boer
19.30 uur Hoogezand VR1 - TEO VR1
20.00 uur TEO VR1 - Omlandia VR2
20.30 uur Farmsum VR3 - TEO VR1
 
Vrijdag 03 november in Delzijl (Tuikwerd)
  Farmsum VR3 - TEO VR1
  Hoogezand VR1 - TEO VR1
  TEO VR1 - Omlandia VR2

 

  • Hits: 1920

Rooster TEO 35+ Speeldata

De speeldata van het 35+ team zijn bekend:

Vrijdag 15 september in Ten Post
19.30 uur TEO - Noordwolde
20.00 uur Bedum - TEO
20.30 uur TEO - Engelbert
 
Vrijdag 29 september in Engelbert
19.30 uur TEO - Bedum
20.00 uur TEO - Noordwolde
20.30 uur Engelbert - TEO
 
Vrijdag 13 oktober in Bedum
19.30 uur Engelbert - TEO
20.00 uur TEO - Bedum
20.30 uur Noordwolde - TEO
 
Vrijdag 3 november in Noordwolde
19.30 uur Noordwolde - TEO
20.00 uur Engelbert - TEO
20.30 uur TEO - Bedum
 

 

  • Hits: 1996

De website van de svTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.